Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kadir Has Üniversitesi koronavirüs nedeniyle eğitime ara verdi

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Kadir Has Üniversitesi koronavirüs nedeniyle eğitime ara verdi

  Son dakika: Sağlık Bakanı Koca, Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının görüldüğünü açıkladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi eğitime ara verdi. Bahçeşehir Koleji de eğitime online olarak edileceğini açıkladı.

  Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının tespit edilmesinin ardından İstanbul'da Kadir Has Üniversitesi eğitime ara verdi.

  Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs tüm dünyada 4 binin üzerinde kişinin ölümüne neden oldu Hastalığa yakalanan kişi sayısı ise 100 bini geçti.
  TÜRKİYE'DE İLK VAKA TESPİT EDİLDİ


  Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca dün gece 01.00'de kamera karşısına geçerek Türkiye için üzücü ama korkutucu olmayan haberi verdi. Bakan Koca, ülkemizde ilk vakanın tespit edildiğini açıkladı. Hastanın erkek olduğunu ve ailesiyle birlikte karantina altında olduğunu söyledi. Vakanın görüldüğü il ve hastanın adı ise hasta mahremiyeti için açıklanmadı.
  BİLİM KURULU BUGÜN TOPLANACAK


  Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla toplanacak.Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, 3 bakanın katılımıyla Bilkent Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek toplantının ardından saat 16.30'da basın açıklaması yapılacak.
  BAKANLIK ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLERİ YAYINLADI


  Türkiye'de ilk vakanın tespit edilmesinin ardından Sağlık Bakanlığı Twitter sayfasından alınması gereken önlemler için şunları paylaştı:
bahis forum
Hazırlanıyor...
X